NASZA MISJA I WARTOŚCI

Budowanie świadomego przywództwa.

Wspieranie rozwoju w oparciu o talenty.

Pomaganie w doskonaleniu świetnie prosperujących organizacji.

Naszą pasją jest synergiczna współpraca z osobami decyzyjnymi, które chcą dokonać zmiany na poziomie strategicznym, systemowym i operacyjnym, aby organizacja, którą kierują stała się jeszcze lepszą, bardziej efektywną i skuteczną firmą.

Całym sercem i z uważnością angażujemy się w projekty doradcze, które polegają na opracowywaniu i skutecznym wdrażaniu potrzebnych w firmie doraźnych działań i kompleksowych rozwiązań.

Ich jakość i adekwatność do potrzeb organizacji opieramy na wnioskach, które wyciągamy z wnikliwej analizy i głębokiego zrozumienia informacji uzyskiwanych z firmy – od liderów, od pracowników i z systemu, który wspólnie tworzą.

 

ISIA_1 (1)

Wiesława Serkowska 

Całe życie zawodowe poświeciłam pasji rozwoju, pracy z ludźmi i organizacjami. Mam bogate doświadczenie w zróżnicowanych formach rozwoju liderów: szkoleniach, warsztatach, doradztwie, badaniach, a także w zarządzaniu firmami i zespołami. Zwieńczeniem tych lat doświadczeń jest coaching, gdyż skuteczny coaching wymaga dojrzałości.  Więcej o mnie…

wieslawaserkowska_superwizor_coachingu_certyfikat

ZdjęcieAgnieszka

Agnieszka Rajczuk – Szczepańska

Praca w różnych organizacjach nauczyła mnie, że wszystko zaczyna się od ludzi i jest tworzone dla ludzi. Niezależnie od modelu biznesowego: B2B, B2C, czy B2G zawsze jest H2H czyli człowiek dla człowieka. Mam wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu obszarem personalnym w dużych i rozproszonych strukturach. Wdrażałam rozwiązania zarówno na poziomie strategicznym jak i operacyjnym, gdzie moim celem było doprowadzanie do wzrostu wartości firmy dla klientów, pracowników i udziałowców.  Więcej o mnie…